• Test harde schijven van 2,5 inch

    Test harde schijven van 2,5 inch

    31 augustus 2011, 13:25

    Net als hun desktopbroertjes worden ook 2,5inch-schijven steeds sneller. Kan dat echter zonder de eigenschappen waar ze om bekend staan te verliezen? Van oudsher zijn 2,5inch-schijven namelijk voor notebookgebruik bedoeld en zijn ze energiezuinig en lekker stil. Wij testen 14 exemplaren in capaciteiten van 640 GB tot 1 TB.

    Lees verder
  • Harde schijf upgraden

    Harde schijf upgraden

    26 november 2009, 17:26

    Samen met processor en werkgeheugen vormt de harde schijf het hart van de pc. Bent u toe aan een upgrade of extra opslagcapaciteit? Dan is het zaak om een schijf te kopen die precies bij uw pc past. Vervolgens is het een kwestie van goed installeren en ­beheren. Aan de hand van onze tips, trucs en tools gaat dat ­ongetwijfeld lukken!

    Lees verder
  • Supersnelle opslag op SSD

    Supersnelle opslag op SSD

    26 november 2009, 14:26

    Solid State Drive-technologie (SSD) staat garant voor brute prestaties en is de gedoodverfde opvolger van de traditionele harde schijf. De techno­pioniers onder ons zijn al een tijdje aan het stoeien met dit opslagmedium, dat vleugels geeft aan Windows en softwareapplicaties. Het afgelopen jaar zijn de prijzen van SSD's spectaculair gedaald en weldra komen ze binnen bereik voor een breder publiek. Hoe is de stand van zaken anno 2009? Zijn de kinderziektes uitgebannen? Wat moet u absoluut weten voordat u aan dit nieuwe avontuur begint? Vragen waar we in dit artikel antwoord op geven.

    Lees verder
  • NAS instellen van Synology & QNAP

    NAS instellen van Synology & QNAP

    1 mei 2012, 14:24

    Een NAS is een alleskunner, dat maakt het hebben van een NAS ook zo leuk. Het apparaat is echter niet altijd even gemakkelijk te configureren, doordat er zoveel functies en technieken in het apparaat samenkomen. We helpen u met deze workshop voor een NAS van Synology of QNAP graag op weg.

    Lees verder
  • BytePac kartonnen schijfbehuizing

    BytePac kartonnen schijfbehuizing

    4 april 2012, 09:21

    Een harde schijf behuizing van karton? Het klinkt als een grap, maar de BytePac is toch echt een bestaand product. Hoe voldoet karton als schijfbehuizing en hoe handig werkt het?

    Lees verder
  • Bouw uw eigen mini-pc

    Bouw uw eigen mini-pc

    26 maart 2012, 17:09

    Een mini-pc kunt u natuurlijk kant-en-klaar kopen, maar dan moet u het doen met de keuzes die de fabrikant voor u gemaakt heeft. Een computerhobbyist weet natuurlijk zelf wel wat nodig is en maakt daarom liever zijn eigen keuzes. Wij helpen u op weg en loodsen u door de wirwar van verschillende mogelijkheden heen die voor mini-pc's beschikbaar zijn. We leggen uit wat de plus- en minpunten zijn, zodat u de juiste keuze kunt maken.

    Lees verder
  • Stationsletters koppelen aan een NAS

    Stationsletters koppelen aan een NAS

    20 maart 2012, 18:01

    Gebruikt u thuis een NAS of deelt u mappen van een andere computer? Dan kan het handig zijn om een netwerkverbinding te maken en een stationsletter aan de verbinding te koppelen.

    Lees verder

« vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14 15 volgende »