-
'Minder notebooks door componententekort'
24 januari 2011, 17:21
Leveranciers als HP en Acer ondervinden groeiende problemen bij de productie van notebooks en smartphones door tekorten aan componenten. Daardoor komen er steeds minder producten op de markt.
Lees verder -
Complete desktopvervangers
25 oktober 2011, 18:40
Is uw computer aan vervanging toe? Overweeg dan de aanschaf van een notebook. Tegenwoordig zijn er genoeg aantrekkelijk geprijsde modellen te koop die niet onderdoen voor desktops. Zeker wanneer u niet de behoefte voelt om de nieuwste 3D-games te spelen, zult u geen last hebben van snelheidsverlies of andere beperkingen. In deze test bespreken we desktopvervangers met een lekker groot scherm (17 inch) en voldoende rekenkracht voor veelvoorkomende computertaken.
Lees verder -
Zes netbooks getest
24 mei 2011, 09:39
Van netbooks wordt sinds de komst van de iPad vaak gezegd dat het einde nabij is. Het is namelijk net geen laptop en net geen tablet. Toch hebben netbooks hun eigen voordelen: ze zijn ideaal om mee te nemen en u kunt er gemakkelijk op werken. Wij testen 6 modellen met een schermformaat van 10 inch, is de netbook nog interessant?
Lees verder -
AMD Bobcat: 'krachtiger, zuiniger dan Intel Atom'
24 augustus 2010, 12:56
AMD onthult een energiezuinige processor voor kleine laptops. Die machines met de concurrent voor Intels Atom-chip komen begin 2011 op de markt.
Lees verder -
-
'Netbookmarkt op zijn retour'
28 april 2010, 13:42
De verkoop van netbooks is over het hoogtepunt heen. De consument heeft weer geld over voor betere laptops. Zowel Intel als marktvorser IDC melden teruglopende vraag.
Lees verder -
Acer faseert netbooks uit voor tablets
18 januari 2011, 12:39
Acer neemt afscheid van zijn netbooks en vervangt die door tablets. De eerste twee tablets beschikken over Intels nieuwe Sandy Bridge-processoren en draaien op Android.
Lees verder -
Laptops krijgen killswitch
15 december 2010, 16:01
Intel voorziet zijn processors van een optie om laptops op afstand uit te schakelen. De Sandy Bridge-cpu's met deze killswitch komen begin komend jaar uit.
Lees verder