• Foxit Reader 4.1.1

    Foxit Reader 4.1.1

    13 augustus 2010, 12:07

    Adobe heeft uiteraard een prima gratis oplossing voor het openen en lezen van pdf-bestanden. Het programma is echter wat aan de (volgens sommigen onnodige) zware kant, met als gevolg dat er regelmatig alternatieven opduiken van programmeurs die het denken beter te kunnen. Foxit is zo'n alternatief en inmiddels een oude bekende.

    Lees verder
  • Patchen van 'onpatchbaar lek' in pdf mislukt

    Patchen van 'onpatchbaar lek' in pdf mislukt

    2 juli 2010, 12:54

    De patch voor het 'onpatchbare' lek die Adobe deze week heeft uitgegeven blijkt niet goed genoeg te werken. Er is direct al een simpele manier gevonden om de patch te omzeilen.

    Lees verder
  • Sumatra PDF 1.1

    Sumatra PDF 1.1

    26 mei 2010, 11:23

    Gebruikt u Adobe Reader om pdf-bestanden te lezen? In dat geval is een overstap naar het lichtgewicht programma Sumatra PDF een serieuze optie. Deze opensource software start namelijk razendsnel pdf's op en neemt amper ruimte in op uw harde schijf.

    Lees verder
  • Helpdesk: Adobe Reader van K naar F

    Helpdesk: Adobe Reader van K naar F

    10 maart 2010, 13:21

    Vraag van een lezer: Ik heb ooit Adobe Reader 9.0 op mijn pc geïnstalleerd, toen mijn schijf nog was verdeeld in twee partities (C: en K:). Ik heb inmiddels de K-partitie hernoemd naar F. Sindsdien kan ik Adobe Reader 9.0 niet meer updaten of verwijderen omdat hij om de K-schijf vraagt. Hoe is dit op te lossen? Ik heb al eens in het register gekeken, maar ook daar zag ik geen verwijzingen. Het vervelende is namelijk dat Adobe telkens probeert update 9.1 te downloaden, maar dit niet kan installeren. Ik werk met Windows Vista.

    Lees verder
  • Zoomen in Adobe Reader

    Zoomen in Adobe Reader

    12 februari 2010, 16:22

    Als u niet vaak met Adobe Reader werkt om pdf's te bekijken, weet u misschien nog niet hoeveel mogelijkheden het programma aanbiedt om te zoomen. Naast de gewone zoomfunctie kunt u namelijk ook dynamisch zoomen, pannen of de loep gebruiken.

    Lees verder
  • Pdf-bestanden delen via Acrobat.com

    Pdf-bestanden delen via Acrobat.com

    11 februari 2010, 16:55

    Werkt u vaak met erg zware pdf-bestanden? Dan kan het wel eens handig zijn om deze online te bewaren via Acrobat.com. Dat is niet enkel volledig gratis, u kunt uw pdf ook delen met andere gebruikers.

    Lees verder
  • Pdf's doorzoeken

    Pdf's doorzoeken

    4 februari 2010, 17:16

    Adobe Reader 9 bevat enkele speciale zoekfuncties die het erg eenvoudig maken om woorden of zinnen op te sporen in grote bestanden. Standaard staat enkel de gewone zoekfunctie ingesteld, en daarom leggen we u uit hoe u méér kunt zoeken.

    Lees verder

« vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14 15 volgende »