-
Photoshop CS3: Onderdelen herstellen
19 september 2008, 14:05
Wilt u alleen de standaardpaletten, -menu's of -sneltoetsen terugroepen? Dat kan via Venster / Werkruimte / Paletlocaties / Sneltoetsen / Menu's opnieuw instellen.
Lees verder -
Photoshop CS3: Soorten en maten
18 september 2008, 14:00
Paletten zijn er in allerlei soorten en maten. In bijgaand plaatje ziet u ze bijna allemaal overzichtelijk bij elkaar.
Lees verder -
Photoshop CS3: Kolommen
18 september 2008, 11:28
Er bestaat dus een groot verschil tussen een blauwe koppellijn (paletten koppelen) en een blauw koppelkader (palet wordt een tabblad). U kunt een palet ook tussen twee paletten invoegen.
Lees verder -
Photoshop CS3: Verplaatsen en koppelen
17 september 2008, 13:55
U pakt een palet bij de grijze bovenrand vast om het te verslepen. Een tabblad kunt u bij de tab beetpakken en slepen, waarna het een los palet wordt.
Lees verder -
-
Photoshop CS3: Automatisch samenvouwen
17 september 2008, 09:12
Als u op een pictogram klikt, vouwt het palet uit. Het blijft open terwijl u een foto bewerkt.
Lees verder -
Photoshop CS3: Uit- en samenvouwen
16 september 2008, 15:47
Paletten kunnen overal op het werkblad worden neergezet (zweven), maar ook gekoppeld worden aan de zijkant van het werkblad. In dat geval worden ze gerangschikt in kolommen.
Lees verder -
Photoshop CS3: Gereedschapskist
16 september 2008, 09:42
Door op de pijltjes boven het gereedschapspalet te klikken, kunt u schakelen tussen een enkele rij gereedschappen en de traditionele dubbele rij. Als u een gereedschap kwijt bent dat u in CS2 blindelings kon vinden, schakelt u gewoon even terug naar de dubbele rij.
Lees verder