-
Microsoft heropent kritiek Windows-gat
13 juni 2012, 12:26
In de lading patches die Microsoft vandaag uitbrengt zit ook een kritieke update die in maart al is uitgebracht. De oorspronkelijke fix voor Windows is per ongeluk door SP1 overschreven.
Lees verder -
Microsoft maakt noodpatch voor IE-lek
20 januari 2010, 11:36
Microsoft komt met een noodpatch voor het Chinese zero day-gat in Internet Explorer. De patch komt ergens in de komende 2 weken uit.
Lees verder -
'Microsoft krijgt deze maand browserboete van EC'
1 maart 2013, 11:26
De Europese Commissie zal waarschijnlijk eind maart al Microsoft straffen voor het anderhalf jaar niet tonen van het verplichte browserkeuzescherm. De boete van maximaal 5,5 miljard euro dreigt.
Lees verder -
Wat weet Microsoft over u?
18 november 2011, 11:47
In deze 'privacy-reeks' zijn eerder al Google en Facebook de revue gepasseerd en die kwamen er niet al te best vanaf. In dit artikel komt u te weten of Microsoft uw privacy méér weet te respecteren. U vindt hier het antwoord op vragen als 'Wat weet Microsoft over mij?' en 'Hoe zorg ik ervoor dat Microsoft (nog) minder weet?'.
Lees verder -
-
Windows 8 krijgt 1 reboot per maand
16 november 2011, 16:35
Windows 8 moet maar één keer per maand opnieuw starten, op Patch Tuesday. Het gaat gebruikers ook minder informeren over updates.
Lees verder -
Microsoft dicht kritiek gat in Windows 7 en Vista
8 juli 2011, 11:42
Microsoft fixt komende Patch Tuesday 22 bugs in vier kwetsbaarheden. Eén daar van maakt toegang van buitenaf in Windows 7 en Vista mogelijk.
Lees verder -
IE9 vanaf nu ook via Windows Update gepusht
18 april 2011, 13:57
Microsoft start vandaag met het pushen van Internet Explorer 9 via Windows Update. U moet wel zelf toestemming voor installatie geven.
Lees verder