• Complete muizen- en toetsenbordentest

    Complete muizen- en toetsenbordentest

    24 juni 2011, 14:35

    In Computer!Totaal 07/2011 hebben we muizen en toetsenborden getest. Er was in het blad geen ruimte om alle tekst te publiceren. In dit artikel vindt u de uitgebreide tekst en de complete specificatietabel.

    Lees verder
  • Microsoft Wireless Desktop 3000

    Microsoft Wireless Desktop 3000

    12 juni 2009, 10:00

    Tot dusver waren muizen met de revolutionaire Bluetrack-technologie alleen los te koop. Nu introduceert Microsoft me de Wireless Desktop 3000 voor het eerst een Bluetrack-muis met een bijbehorend toetsenbord.

    Lees verder
  • Logitech Wireless Desktop MK710

    Logitech Wireless Desktop MK710

    19 februari 2010, 13:29

    Volgens de reclameslogan op de verpakking ontmoeten in de nieuwe desktopset van Logitech 'comfort en prestaties elkaar'. Veel, snel en prettig werken is wat Logitech ermee bedoelt. Werkt deze desktopset echt zo prettig als Logitech belooft?

    Lees verder
  • Logitech Cordless Desktop Wave

    Logitech Cordless Desktop Wave

    24 augustus 2007, 14:02

    Voor veel mensen is de ergonomie van het toetsenbord of de muis een belangrijk deel van het computergebruik. Het maakt het werken achter de computer comfortabeler, wat beter is voor het lichaam. Maar niet iedereen heeft dezelfde opvattingen over wat comfortabel is en wat niet. Logitech neemt het zekere voor het onzekere en brengt verschillende soorten toetsenborden en muizen op de markt, met elk een andere vorm en indeling. Zo ook de toetsenbord- en muiscombinatie Cordless Desktop Wave.

    Lees verder
  • Microsoft Touch Mouse

    Microsoft Touch Mouse

    15 november 2011, 15:38

    Tablets hebben laten zien dat aanraakbewegingen heel handig kunnen zijn en dus willen we ook op de pc meer met onze vingers doen dan het indrukken van een muisknopje. Voor gebruikers van een Apple-computer was dit al mogelijk met de Magic Mouse, met de Microsoft Touch Mouse kunnen nu ook Windows 7-gebruikers aan de slag met multitouch muisgebaren. Werkt dit goed?

    Lees verder
  • Werkt uw huidige randapparatuur met Mac OS X?

    Werkt uw huidige randapparatuur met Mac OS X?

    1 februari 2011, 13:27

    Bij het overstappen op een Mac is het verstandig om eerst te controleren of uw huidige (of nieuw aan te schaffen) randapparatuur compatibel is met uw nieuwe computer. Dat kan een hoop frustratie voorkomen.

    Lees verder
  • Mac: overstapproblematiek

    Mac: overstapproblematiek

    6 januari 2011, 15:38

    Als u als Windows-gebruiker een Mac overweegt, staan u een aantal positieve maar ook negatieve veranderingen te wachten. Omdat het handig is om te weten waar u aan toe bent, hebben we een flink aantal zaken op een rijtje gezet.

    Lees verder

« vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14 15 volgende »