Internet & Netwerken
-
'Onbeveiligde wifi-netwerken faciliteren piraterij'
7 februari 2012, 11:45
In een zaak tegen illegale downloaders worden in de Verenigde Staten voor het eerst ook 'onachtzame' bezitters van onbeveiligde wifi-verbindingen aangeklaagd. Zij zouden internetpiraterij faciliteren.
Lees verder -
Houd al uw agenda's up-to-date
6 februari 2012, 17:12
U hebt vast meerdere agenda's: bijvoorbeeld op uw werk in Outlook, thuis in Thunderbird met Lightning en uw sportclub gebruikt Google Agenda. En dan hebt u ook nog dat papieren boekje. Hoe weet u nu wanneer u welke afspraak hebt? Is het niet veel makkelijker om overal dezelfde agenda te kunnen raadplegen en bewerken, of minstens toch uw gegevens synchroon te houden? In deze workshop komen verschillende mogelijkheden aan bod, zodat u zelf het scenario kunt kiezen dat het beste bij u past. We maken hierbij gebruik van Google Agenda.
Lees verder -
Verwijderde Facebook-foto's na drie jaar nog online
6 februari 2012, 15:12
Facebook-foto's die door gebruikers zijn verwijderd staan drie jaar later nog op de servers van het sociale netwerk. Facebook wijt dat aan legacyproblemen en belooft beterschap.
Lees verder -
Torrentsite BTjunkie sluit vrijwillig de deuren
6 februari 2012, 13:35
Bittorrentwebsite BTjunkie heeft zijn deuren maandag vrijwillig gesloten. "Het was zeker geen makkelijk besluit, maar we zijn genoodzaakt de website vrijwillig te sluiten", aldus de verklaring op BTjunkie.org.
Lees verder -
-
VS: 'cybercrime grotere dreiging dan terrorisme'
6 februari 2012, 09:55
Het gevaar van cybercrime overstijgt binnenkort dat van terrorisme. Dit voorspelt FBI-directeur Robert Mueller, die online-aanslagen onder cybercrime schaart.
Lees verder -
VS dwong Zweden The Pirate Bay te vervolgen
3 februari 2012, 14:55
Zweden heeft onder zware druk van de Amerikaanse overheid een stel anti-piraterijmaatregelen moeten doorvoeren, zoals het vervolgen van The Pirate Bay.
Lees verder -
'ISP's toch politieagent bij naleving ACTA'
2 februari 2012, 15:20
Internetproviders krijgen toch de rol van politieagent als antipiraterijverdrag ACTA wordt aangenomen door het Europees Parlement. Dat is voor de Eurofractie van de PvdA reden om tegen te stemmen.
Lees verder