Klik met de rechtermuisknop op de foto’s die u wilt bewerken, en kies voor Full edit in het menu dat verschijnt. De foto’s worden nu in een balk onder uw werkgebied ondergebracht. Zo zitten ze niet in de weg, terwijl ze zich toch onder handbereik bevinden.
Waar u bij veel fotobewerkingsprogramma’s alleen specifieke afbeeldingen kunt opslaan, biedt Elements 6 u de mogelijkheid om complete projecten te bewaren. Terwijl u de benodigde foto’s in de Project bin heeft staan, klikt u op Bin actions. In het menu dat verschijnt, kiest u Save binas album. De hele Project bin wordt dan opgeslagen in albumvorm. Op die manier kunt u de volgende keer eenvoudig weer verder met uw project, zonder dat u de foto’s opnieuw bij elkaar hoeft te zoeken.
Photoshop Elements 6: Project bin
Als u meerdere foto's tegelijkertijd heeft geopend, wordt u al snel geplaagd door ruimtegebrek op het beeldscherm. Om die reden werkt Elements 6 met een zogenaamde Project bin.
Relevante artikelen
- Photoshop Elements 6: Photoshop helpt
- Photoshop Elements 6: Slimme albums
- Photoshop Elements 6: Organiseren
- Photoshop Elements 6: Panorama's maken
- Photoshop Elements 6: Foto's delen
- Photoshop Elements 6: Groepsfoto's
- Photoshop Elements 6: Klonen
- Photoshop Elements 6: Selecteer eenvoudig
