Usb-stick beveiligen

Usb-stick beveiligen

Robbert Brus - 29 april 2010, 09:04

Een usb-stick raakt u gemakkelijk kwijt, en het kan erg vervelend zijn als de vele gigabytes in verkeerde handen raken. Beveilig uw stick met Windows 7 Ultimate en BitLocker.

Stap 1

Sluit de usb-stick aan op de computer en ga naar Start / Computer. Klik met de rechtermuisknop op de usb-stick en kies BitLocker inschakelen.

Stap 2

Selecteer Een wachtwoord gebruiken om het station te ontgrendelen en geef een wachtwoord op. Sla het sleutelbestand op of druk dit af, klik op Volgende en start het versleutelen.

Stap 3

Als het versleutelen is voltooid, kunt u (indien u gebruikmaakt van FAT32) de stick op elke Windows XP-, Vista- en Windows 7-computer gebruiken en krijgt u bij het openen het verzoek om een wachtwoord in te voeren.

blog comments powered by Disqus