Vraag & Antwoord
2 antwoorden
-
- +
- 0
- -
bij Google Chrome, kun je de browser van je pc en tablet synchroniseren door wachtwoorden op te slaan. het is maar een suggestie
hier de link
https://support.google.com/chromebook/answer/165139?hl=nl&ref_topic=2586013.
het is maar een suggestie, wellicht zijn er andere browser die dat ook kunnen….maar van Google Chrome weet ik dat die de mogelijkheid heeft….
suc6…..
Ofwel synchroniseer je browser instellingen tussen je tablet en je pc….dat is de oplossing… die voorgestelde synchronisatie werkt ook bij andere laptops/ pc, niet alleen bij chrome books. Het gaat om de browser in mijn geval om de browser Google Chrome die ik gebruik.
suc6…. -
- +
- 0
- -
Bedankt voor de suggestie Oscar. Ik probeer het uit. Het rare is dat mijn vrouw geen problemen heeft met haar wachtwoorden. Ik ga eens aan de slag er mee. Bedankt.
Beantwoord deze vraag
Gerelateerde vragen
- Wel Internet verbinding maar router niet toegankelijk?
- Hoe kan ik de usb-tethering aanzetten als die grijs blijft om toch de tablet met het toetsenbord te verbinden?
- wachtwoord van uotlook.com?
- Mp3deluxe 19 andere mogelijkheid?
- Is een gxt 1650 goed?
- Eiso beeldscherm toevoegen?
- overzetten whatsapp scats Android naar bestaande Iphone?
- blue tooth verdwenen?