Vraag & Antwoord
hd aansluiting op Raid als extra ide
9 antwoorden
- Is het mogelijk, om mijn harde schijf aan te sluiten op een (uitgeschakelde) Raid poort ?. Is het dan een extra IDE of werkt het gewoon niet ?.
Asus 7v333 met Raid - JA, dat kan, je RAID controller werkt dan gewoon als extra IDE controller. Moet je hem alleen wel ff inschakelen
- Als ik hem inschakel, krijg ik dan niet dat gezeur over die arrays ?.
ik heb ook gelezen, dat je dan de data van je schijf kwijt bent. - Nee, dat is alleen als je een sripesetaanmaakt. Als je er een enkele HD aan hangt, wordt hij gewoon herkend, en als enkele HD gezien. Je data blijft er ook gewoon op staan.
- Ah, heel fijn
Kan ik eindelijk m'n
cd-speler
cd-brander
hd 1
hd 2
EN zipdrive aansluiten !!!!!!!! - [quote:5bc36f8db2="Rumaro"]Ah, heel fijn
Kan ik eindelijk m'n
cd-speler
cd-brander
hd 1
hd 2
EN zipdrive aansluiten !!!!!!!![/quote:5bc36f8db2]
Je kan ook natuurlijk die 2 hds (mist gelijk) gewoon op de raid aansluiten, daar is ie toch voor bedoeld hé
- Ja, maar ik wil ze allebei apart apart gebruiken.
Dus niet delen maar gewoon 2x 40 gb = 80 gb gebruiken. - [quote:e98683e2bb="Rumaro"]Ja, maar ik wil ze allebei apart apart gebruiken.
Dus niet delen maar gewoon 2x 40 gb = 80 gb gebruiken.[/quote:e98683e2bb]
Dat doe je met Raid ook hoor? Heb je één HD van 80gb. - Ja nee, dat wil ik niet, want dan deelt hij nog 1 programma over 2 schijven en dat wil ik dus niet.
Als ik 1 schijf verwijder, moet ik met de ander verder kunnen werken.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden