Vraag & Antwoord
Waar is Linksys?
10 antwoorden
- Ik wil mijn poorten configureren (open en dichtzetten) en heb een guide ontdekt, maar daarin verwijzen ze op een moment naar Linksys.
Kan iemand mij helpen? - Wat bedoel je met de vraag waar Linksys is? Dat is me niet helemaal duidelijk. Bedoel je het adres waar je je router kunt vinden? Dat is waarschijnlijk 192.168.1.1.
- Hier is de link naar die guide:
http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/73686
Waar vind ik Linksys, dat programma dat ze gebruiken? - Linksys is een merk van routers, modems, etc. Ik denk dat je een gids te pakken hebt, die geschreven is voor een dergelijk apparaat?
http://www.linksys.com/ - Heeft elk merk ADSL modem een ander programma om de poorten te wijzigen?
- Als je bedoelt het instellen van de router, dan ja. Elke router heeft zijn eigen specifieke firmware. Gaat het om het een software firewall, dan draait die op de pc, en heeft ie verder weinig met de router te maken.
- Kijk hier even, daar staat ie van jou vast tussen
http://portforward.com/ - Bedankt.
Maar hoe kom ik erachter wat programma mijn ADSL Modem heeft om poorten open of dicht te zetten? - Ik heb een Speedtouch Modem.
- Heb je er geen handleiding bij?
http://www.speedtouch.com/support.htm
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden