Vraag & Antwoord
Gratis Virusscanner
14 antwoorden
- Ten eerste : Hallo
Ik ben op zoek naar een (goede) maar wel gratis virusscanner. Weet iemand van jullie er een?
Heb wel al de zoekfunctie gebruikt, maar dat was niet zo'n succes 8)
MVG
NHubregtse - Kijk eens naar avg of avira.
- [quote:0556ec6e61="gerben"]Kijk eens naar avg of avira.[/quote:0556ec6e61]
Bedankt, ben nu avg aan het downloaden 8) - De 8.0? en zoja, kan je me daarvan de download link van geven aub?
- http://www.softpedia.com/get/Antivirus/AVG-Free-Edition.shtml
- bedankt gerben!
- bah.
Ik krijg deze error als ik het geïnstalleerd heb naar bureaublad en er dubbelopklik op het pictogram:
Some installation files are corrupt.
Please download a fresh copy and retry the installation :s
Extracting license_us.txt
Extracting avgsetup.exe
Extracting sporder.dll
Extracting vcredis1.cab
Extracting afuinst64.dat
Extracting files.dat
CRC failed in files.dat
Unexpected end of archive
Ik heb het eerder al willen installeren hier en dan kreeg ik een soortgelijke error (zie mijn eigen topic)
Zou je eens naar mijn topic willen kijken gerben?
Bedankt - Beschadigde bestanden bij downloaden wijzen vaak op defect geheugen. Test dat dus eerst maar eens met memtest. http://www.memtest.org/
- Zal ik maar eens laten lopen, maar volgens mij is die site die je geeft voor AVG 8.0 niet erg goed. Als ik pictogram naar bureaublad doe dan krijg ik exact dezelfde melding als op mijn andere pc, dat het pictogram geen gelde win-32 toepassing is ..
- Hmm die van US doet bij mij hetzelfde als jij aangeeft, stopt voortijdig met downloaden, en geeft een crc error. Zal dus wel aan die server (of het bestand) liggen. De RO server loopt wel door.
- http://download.avgfree.com/filedir/inst/avg_free_stf_all_8_100a1295.exe
Rechtstreeks misschien? - Of via download.com,
http://www.download.com/AVG-Anti-Virus-Free-Edition/3000-2239_4-10320142.html?tag=pop.software&cdlPid=10834624
of www.download.com staat de link rechts.
Ik zou je trouwens aanraden om daar Avast! antivirus te overwegen, AVG zorgde er bij mij voor dat oa internet heel traag werd, vooral bij e-mailservers… - ook ik raad je vooral Avast aan.
Ik heb laast een virus gehad die niet verwijderd werdt door AVG en wel door Avast. - Anekdotisch bewijs … is geen bewijs. AVG vist er ook vaak virussen uit, die anderen laten zitten.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.