Vraag & Antwoord
problemen met te hoge temperatuur
8 antwoorden
- zonder koelblok :o bestaat dat of bedoel je dat het fanless is?
- zonder fan inderdaad
met koelblok
meestal gaan die fans jiust kapot denk ik - een koeblok zonder fan werkt natuurlijk alleen goed als er voldoende airflow in de kast is (bewegende lucht door casefans), probeer eens de kast open te zetten en er een tafelventilator in te richten, als het dan wel goed gaat moet je 1 of 2 cacefans aanschaffen.
nog een optie is het koelblokje eraf halen, en er beter koelpasta onder doen. - als de aux 80 graden wordt bij everest gaat de pc vast lopen
http://www.pspparty.nl/forum/attachment.php?postid=822821 - Moet je soms betalen per letter?
Overigens ben je ook de begin image tag vergeten, en die link werkt sowieso niet met dit forum, misschien dat het komt omdat de bron zegt dat het bestand als een bijlage behandeld moet worden en dus worden opgeslagen.
Je mag wel iets duidelijker zijn over je probleem, wanneer het zich voordoet, enz.
Ik weet trouwens niet of het aan mij ligt, maar die screenshot is helemaal groen. En wat doet die [TRIAL VERSION] in die afbeelding?
En weet je toevallig ook waar die Aux temperatuursensor van is, als het niet de CPU en niet het moederbord is, een hardeschijf lijkt me ook sterk, dus het zal wel je videokaart zijn. - sorry van de slechte start
het gaat over een pc van een kennis van mij
hij heeft mij deze link gegeven maar ik weet ook niet wat die aux was
hij heeft een pc die vaak vast loopt en hij heeft ontdekt dat dat gebeurt als zijn aux op 80 graden staat - En dat gebeurd vrijwel meteen na opstarten, of na een tijdje normaal gebruik of alleen na een tijdje gamen?
Ik neem aan dat die Aux de videokaart is, en die kunnen volgens mij wel zo heet worden, ik weet alleen niet hoe dat zit met verschillende modellen…
Misschien is de koeler van de videokaart niet helemaal goed of is een andere fan uitgevallen.
Ik ben hier absoluut geen expert in, maar met wat logisch nadenken kom je al een heel eind, alleen is er wel wat meer info vereist. Nu is het meer giswerk. - ja is inderdaad niet handig van mij om zo weinig info te hebben
het gaat om iemand van het gameparty forum
http://www.pspparty.nl/forum/showthread.php?threadid=39627
hij heeft een videokaart van radion 9000 zonder koelblok
ik heb ook niet meer info omdat het niet om mijn pc gaat
sorry van mijn onwetendheid :oops:
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden