Vraag & Antwoord
Geen beeld op 2de monitor na inschakelen na slaapstand.
4 antwoorden
- Nadat beide monitoren door energiebeheer zijn uitgeschakeld, krijgt de tweede, secundaire monitor geen signaal als door een toetsaanslag het beeldscherm weer tot leven gewekt wordt.
Ik moet dan de volgende handelingen verrichten: rechtsklik op primaire scherm/aan persoonlijke voorkeuren aanpassen/beeldscherminstellingen/beeldscherm nr. 1 kiezen/geavanceerde instellingen/beeldscherm/eigenschappen/Uw toestemming is nodig om te kunnen doorgaan….Doorgaan, waarna het 2de beeldscherm signaal krijgt en weer werkt.
Verschrikkelijk lastig. Als ik de PC opstart doen ze het beide wel direct.
Ik gebruik bijgewerkte Vista Home Premium SP2, NVIDIA GeForce 8800 GTS met de nieuwste driver, en twee Medion schermen.
Wie heeft een tip?
Docus Heringa - Dan schakel je toch die optie uit in energiebeheer?
- [quote:3a6278fba8="andre@home"]Dan schakel je toch die optie uit in energiebeheer?[/quote:3a6278fba8]
Helder, maar ik gebruik energiebeheer niet voor niets.
Is er misschien iemand anders met een beter idee?
Docus - Ik zet in combi daarmee een scherm meteen na gebruik met de hand uit… das nog eenvoudiger en bewuster…. (PC op sluimer).
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden