Vraag & Antwoord

Anders (hardware)

fuji camera bij kruitvat

Anoniem
Eddy X
10 antwoorden
  • Ik las in het krantje van het kruitvat dat ze een digitale fotcamera verkopen van fuji (A350). Geven fuji camera's mooie foto's of is het een B-merk?
  • ormat Compact
    Price (street) US$183
    Also known as
    Camera body
    Release Status
    Click for help Max resolution 2592 x 1944
    Click for help Low resolution 2048 x 1536, 1600 x 1200, 1280 x 960, 640 x 480
    Click for help Image ratio w:h 4:3
    Click for help Effective pixels 5.0 million
    Click for help Sensor photo detectors 5.0 million
    Click for help Sensor size 1/2.5 "
    Click for help Sensor type CCD
    Click for help Colour filter array RGB
    Click for help Sensor manufacturer Unknown
    Click for help ISO rating Auto (64 - 400)
    Click for help Zoom wide (W) 35 mm
    Click for help Zoom tele (T) 105 mm (3 x)
    Click for help Digital zoom Yes, 4.1 x
    Image stabilization No
    Auto Focus Yes
    Click for help Manual Focus No
    Auto focus type Unknown
    Click for help Normal focus range 60 cm
    Click for help Macro focus range 6 cm
    Click for help White balance override 6 positions
    Click for help Aperture range F2.8 - F4.7
    Click for help Min shutter 2 sec
    Click for help Max shutter 1/2000 sec
    Built-in Flash Yes
    Flash guide no. 3.5 m (11.4 ft) 5 m
    External flash No
    Flash modes Auto, On, Red-eye reduction, Slow, Off
    Click for help Exposure compensation -2.1 EV to +1.5 EV in 0.3 EV steps
    Click for help Metering 64 segment
    Click for help Aperture priority No
    Click for help Shutter priority No
    Click for help Focal length multiplier
    Lens thread No
    Click for help Continuous Drive Unknown
    Movie Clips Yes, 320 x 240 / 160 x 120
    Remote control No
    Tripod mount Yes
    Self-timer 2 or 10 sec
    Click for help Time-lapse recording No
    Orientation sensor No
    Click for help Storage types xD Picture Card
    Click for help Storage included 16 MB xD Picture Card
    Click for help Uncompressed format No
    Click for help Compressed format JPEG (EXIF 2.2)
    Click for help Quality Levels Basic, Normal, Fine
    Click for help Viewfinder Optical
    Click for help LCD 1.7 "
    Click for help LCD Pixels 115,000
    Playback zoom Yes
    Click for help Video out Yes
    Click for help USB Yes
    Click for help Firewire (IEEE 1394) No
    Click for help Battery / Charger No
    Click for help Battery AA NiMH (2) batteries & charger (Optional)
    Weight (inc. batteries) 192 g (6.8 oz)
    Dimensions 90 x 30 x 30 mm (3.5 x 1.2 x 1.2 in)
    Notes
    Resolution Chart
    Colour Patches
  • Technisch gezien ziet hij er idd goed uit, maar maakt hij mooie foto's? Of maakt elke digitale camera tegenwoordig mooie foto's?
  • fuji is al lang een gerenommeerd cameramerk, ik kan me niet voorstellen dat ze in hun digicams steken laten vallen.
    maar heb met déze fuji geen ervaring.
  • alleen dit zijn vrij duren dingen Storage types xD Picture Card .
    en niet iedere kaartlezer ondersteund dit type kaart .
  • zie hier
  • In dezelfde prijsklasse zitten de Kodak C330 (4MP) en de Canon Powershot A410 (3MP). Minder megapixels, maar wel goede fotokwaliteit en slikken SD-geheugenkaartjes. DPreview Comparison
  • dat klopt maar in mijn buurt gaan kodaks achtermekaar in de vernieling…
    die canon is sowieso een goed alternatief
  • [quote:1cad89c509="derkdejong"]dat klopt maar in mijn buurt gaan kodaks achtermekaar in de vernieling…[/quote:1cad89c509]In welke buurt woon jij dan? En wat doen ze daar met die camera's? :lol:
  • Mijn volgende camera word weer een fuji
    Ik heb een oude fine pix a 202 die is al zo vaak gevallen en al een paar keer goed nat geweest dat ik dacht dat ie wel stuk zou gaan en hij blijft het gewoon doen
    Ik heb wel eens andere camera's gehad die veel minder konden hebben
    Tja beeld kwaliteit t.o.v. andere camera's dat weet ik niet
    gr
    HDL

Beantwoord deze vraag

Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.