Vraag & Antwoord
Advies Nieuwe Laptop
3 antwoorden
- Beste leden,
Het is al 5 jaar geleden dat ik een laptop kreeg mijn vader ( een hele oude compaq ) ! Hij heeft zijn best tijd gehad en ik ben van plan om een gloed nieuwe laptop te gaan kopen.
Ben in de tussen tijd wezen sparen en het blijkt dat ik nu een max. budget heb van 1200 euro. Ik weet dat het best veel geld is voor een laptop, maar ik wil er het liefst heel lang mee kunnen werken. Maar het is een max. budget, dus een wat goedkopere laptop kan natuurlijk ook !
Wat zijn mijn eisen?
Ik begin dit jaar in september met mijn nieuwe studie ( geen grafische studie ), dus een nieuwe laptop is wel handig !
Hij moet vooral niet te groot zijn, want ik wil het wel makkelijk mee kunnen nemen.
Je zou zeggen: Voor zo'n bedrag kan je ook een mac nemen? Alleen weet ik niet of dat wel zo handig is. Uiteraard ziet de mac er zo geweldig uit en heb ik wel genoeg geld maar is het verstandig?
Ik lees namelijk overal dat mac's beter zijn dan pc's. En dat mensen die naar mac overgaan, het helemaal top vinden en nooit meer terug gaan naar PC? En andersom hoor ik ook verhalen dat apple mac helemaal niks is.
Zelf heb ik geen ervaring met het besturingssysteem van mac, maar het blijkt een handig systeem te zijn.
OK……..terug naar de topic. Ik zoek dus een kwalitatieve, snelle en betrouwbare laptop. En mijn gespaarde geld zo goed en verstandig mogelijk uit te geven.
Hopelijk willen jullie mij daarin helpen
Groet,
BladeWR - Voor dit geld heb je een hele mooie laptop.
Als je wilt dat de laptop zolang meegaat is het belangrijk om te kijken of de laptop op de toekomst is voorbereid. Dit verplicht iig om een blu-ray optisch station draagbaar bij je aan boord te hebben.
Verder zou ik kiezen voor een snelle dual-core processor (quad is nog niet betaalbaar of draagbaar, minder dan 3 Kg).
Bijvoorbeeld de Asus M51VA-AP013C Link naar asus
Specs:
Technische Specificaties
Intel Core 2 Duo Mobile T9400
Chipset Intel Mobile PM45
4GB DDR2 (SODIMM)
Radeon Mobility HD3650 + HDMI
15.4" 1280x800 (WXGA)
Hardeschijf Grootte 320GB @5400rpm
Blu-Ray / DVD+/-RW Combo
Iig veel succes met de zoektocht, en blijf met je tengels van die macbooks ;_ - Kijk eens op Tweakers Pricewatch
Hier kan je invullen wat je wil voor een specificatie's bovendien zie je ook nog welke keuze het populairste is.
Verder kan je ook nog kijken op www.dell.nl persoonlijk ben ik over Dell ook goed te spreken. Of over www.BTOnotebooks.nl (heb ook een BTO waar ik heel blij mee ben.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden