Vraag & Antwoord
Ik zoek een computer
6 antwoorden
- Ja goedenavond iedereen, ik zoek een computer.
Gewoon standaard set, dus niet zelf in mekaar zetten, ik wil dus gewoon van een site, of uit een winkel een computer kopen die kant en klaar is, ik weet dat dit duur is, maar ik ken niemand die het in elkaar kan zetten.
Ik zoek iets van 600 tot maximaal 650 euro.
Bedankt voor de hulp.
-edit
Nou, gewoon simpele games die ik lekker wil laten draaien, zoals cod5 enzo, dus niet echt voor extreme gaming maar ook geen prut dingetje.
Sorry ik heb dit er net pas bij gezet. :p - http://forum.computertotaal.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=201640 Gewoon in elkaar laten zetten bij een goede webwinkel. :roll:
- Ook handig om te weten wat je er mee wilt doen… dan kan het advies wat meer op maat zijn.
- [quote:62bf0896f0="arjant2"]Ook handig om te weten wat je er mee wilt doen… dan kan het advies wat meer op maat zijn.[/quote:62bf0896f0]
Nou, gewoon simpele games die ik lekker wil laten draaien, zoals cod5 enzo, dus niet echt voor extreme gaming maar ook geen prut dingetje. - Vul je informatie even aan: http://forum.computertotaal.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=190657
- heb je een monitor? muis? toetsenbord? OS? kan je windows zelf installeren.
als je een monitor hebt, hoe groot is die, wat voor resolutie?
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden