Vraag & Antwoord
Computer +/- 600 euro
8 antwoorden
- Hallo, ik ben van plan om zeer binnenkort een nieuwe computer te kopen. Hieronder heb ik even een lijstje gemaakt.
Budget
Ongeveer 600 euro
Gebruiksdoel
Internet, office, downloaden en games. Niet de meest zware games, maar het zou leuk zijn als ik toch een eind kan komen.
Eisen
Stilte is enigszins belangrijk Snelheid zou ook fijn zijn (dus een redelijke processor misschien?)
Besturingssysteem
Vista met een gratis upgrade naar Windows 7
Randapparatuur
Niet nodig, alleen de kast
Hergebruik
Alles nieuw
Assemblage
Ik kan het zelf niet in elkaar zetten
Zelf hoor ik veel positieve verhalen over Informatique, dus misschien zou ik mijn systeem daar willen aanschaffen. - Op een ander forum had iemand me dit aanbevolen:
http://www.4launch.nl/shop/winkelwagen/75078
Wat vinden jullie daarvan? - Daar klopt dus iets niet. Een AM3 cpu moet op een AM3 moederbord en daar gaat DDR3 geheugen op en niet DDR2.
edit:
Of zie ik nou iets over het hoofd? :?
edit2:
Volgende keer niet eerst roepen en dan pas goed kijken. Het kan dus wel, want die AM3 cpu kan op het AM2+ moederbord en dat kan dus DDR2 draaien.
Wel vraag ik me af of het niet beter is om toch een AM3 moederbord te nemen met DDR3 geheugen. - Ik kan het helaas niet zelf, want het zou inderdaad een hoop schelen. Verder lijkt het me een goed systeem alleen qua prijs zit ik er dan dus iets boven.
- je kan het wel zelf, je weet het alleen nog niet. als je lego kan bouwen kan je een pc bouwen
- Doe anders alleen de CPU+koeler montage, scheelt een boel geld & de rest is vrij simpel.
- Kun je niet iemand in de buurt vinden die weet hoe het moet en die het samen met jou doet zodat je het de volgende keer zelf kan?
Stelt overigens niet zoveel voor en op internet zijn vast en zeker wat handleidingen te vinden.
Verder vind ik 60 euro belachelijk. Als je een beetje geoefend bent kun je zo'n pc makkelijk met een kwartier of 20 minuten in elkaar zetten. Als je de kabels heel erg netjes wilt wegwerken een half uur.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden