Vraag & Antwoord
latop loopt vast na tijdje
4 antwoorden
- Videogedeelte?
Zit die in de cpu of is het een 3e party kaartje?
Al in de logboeken gekeken of er iets over in staat? - Ik heb van iemand een laptop die volgend probleem heeft:
De laptop liep steeds vast , muis, toetsenbord doet niks meer het scherm bevriest.
Ik heb de blower schoon gemaakt, nieuwe koelpasta op de koeler gedaan, echter niks helpt.
Als de laptop lange tijd uitstaat kan ik windows xp opnieuw installeren, maar naar een klein uurtje begint het euvel dus weer.
Ik zelf snap er niks van, blower draait gewoon , koelvinnen zijn schoon, koelpasta helpt dus ook niet.
Ander geheugen, harddisk bracht ook geen oplossing steeds bevriest het scherm en kan je niks meer met de laptop doen
Waar zou het nog meer aan kunnen liggen? - videokaart zit in de cpu bij mijn weten.
ik zal de logboeken nakijken, vind het maar een raar geval, als de laptop tijd niet is aangeweest dan kan ik bijv heel windows xp opnieuw installeren en en sp1 installeren, daarna gaat het weer fout.
Het scherm bevriest, met zowel muis als toetsenbord kan je niks meer doen , alleen de powerknop lang ingedrukt houden.
De laptop start daarna gewoon op alsof er niks gebeurd is.
Maar daarna "bevriest" het scherm vrij snel. - Zou er sp3 opgooien en indien je in veilige modus het probleem niet hebt is het geheid een driverprobleem.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden