Vraag & Antwoord
Printer print alleen 1e pagina van webpagina
5 antwoorden
- Hallo,
bij een Canon MP560 wordt bij afdrukken van een webpagina, ook al selecter je bijvoorbeeld de bladzijden 1 en 2 van 3 bladen, alleen het eerste blad afgedrukt. Het afdrukvenster geeft tijdens afdukken ook aan: 1 van 1. Hoe is dit op te lossen.
Peter. - Probeer eens om de drivers van je printer op je computer te deinstalleren en opnieuw te installeren. Waarschijnlijk is daarmee het probleem opgelost. Je kan de drivers waarschijnlijk vinden op de website van de fabrikant van je printer, in jouw geval canon dus.
- In de software van Canon zit ook een een update optie. Wellicht vind die een werkende driver. Zo niet, Doe zoals eerder genoemd.
- … en trek de stroomkabel eens een paar minuten uit het apparaat….
nog een: bij opnieuw installeren van de driver, eerst de oude eraf, usb plug uit de pc, software installeren, en usb pas weer inpluggen als de software daarom vraagt! - Ok,
bedankt,
ik ga het proberen op die pc,
duurt wel even voordat ik daar weer kom.
Groeten,
Peter.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden