Op deze website gebruiken we cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services. Meer informatie.

Akkoord

Vraag & Antwoord

Anders (hardware)

Digitale camera

Anoniem
Rip-rip
5 antwoorden
 • Wij willen met onze school een goede digitale camera aanschaffen. Een camera tussen de 450 en 680 euro. Aan de ene kant een goede camera, maar 't moet géén ingewikkeld ding zijn. Heeft er iemand een idee? (graag een onderbouwing door ervaring of testen…)

  Bedankt!

  Sander
 • [quote:3054c84523]
  Op 2002-01-23 20:39, schreef SANDO:
  Wij willen met onze school een goede digitale camera aanschaffen. Een camera tussen de 450 en 680 euro. Aan de ene kant een goede camera, maar 't moet géén ingewikkeld ding zijn. Heeft er iemand een idee? (graag een onderbouwing door ervaring of testen…)

  Bedankt!

  Sander

  [/quote:3054c84523]

  sander kijk even hier naar :

  http://www.dcresource.com
  eviews/cameraList.php3

  het is wel in het engels maar het staat vol met reviews en bij zo'n review staan vaak ook links naar andere sites die hetzelfde toestel gereviewed hebben.
  Ik heb thuis een olympus 2100 ultrazoom niet het apparaat wat jij zoekt maar ik ben wel door deze site aan dit toestelletje gekomen.

  Hopelijk kun je er wat mee

  [ Dit Bericht is bewerkt door: Ghorghor op 2002-01-24 10:48 ]
 • Om te beginnen zou ik dan voor een oint-and-shoot camera gaan. zoals een gewone compactcamera dus. Daarnaast is voor die prijsrange een 3,1-3,3 megapixelcamera te krijgen met optische zoom (digitale zoom=uitvergroten=kwaliteitsafname). Daarnaast is een AF illuminator (lichte om autofocus in schemer mogelijk te maken) altijd prima en evt een voetje voor een extra flitser. Houdt bij de aanschaf van een digi camera rekening met de extra aanschaf van oplaadbare batterijen (powerbank 1800mAh=± € 45,-) en extra geheugen, omdat daar altijd tekort van bij geleverd wordt.

  De Kodaks en de HP´s komen o.h.a. niet als echt goede uit de test. Ik ben dus verder gaan kijken voor je bij: Nikon, Canon, Sony, Fuji. Een goede keuze vind ik de Nikon coolpix 880 (€585 bij http://www.smitsarnhem.nl), Canon digital Ixus (V) en minolta S304. Komen erg goed uit de test bij http://www.megapixel.net. Zelf heb ik de Sony dsc-p50, 2,1 megapixel. Ben ik reg tevreden over.
 • Ik sluit me aan bij Rip-Rip.
  mijn Olympusje is te vergelijken met een spiegelreflex camera.
  Een point en klik camera is de beste keuze en inderdaad houd rekening met extra kosten op het gebied van geheugen en oplaadbare batterijen en/of batterypack ikzelf gebruik van oplaadbare nikkel-hydride batterijen en mijn geheugen kaart is 128 MB. maar 32mb of 64 Mb is ook ruim voldoende
  Het is misschien ook handig om eens te kijken naar een memorycard lezer sandisk maakt hele goeie en voor een scherpe prijs voordeel van zo'n memorycard lezer is dat je batterijen bespaart en niet steeds die camera mee moet sjouwen als je de foto's op de harde schijf wil zetten .

  sterkte met het uitzoeken.
 • Ik gebruik zelf een Canon Digital Ixus. De opnamen ziet er zonder meer erg goed uit en na afdrukken via de fotoservice, is het zo op het oog niet te onderscheiden van een foto van een normale compact camera.

  Wel is de flitser aan de zwakke kant en is de CF-card van 8MB echt te klein. Ikzelf gebruik dus een 128MB CF-card. Verder zoals gezegd, is een extra batterypack aan te raden. Erg vervelend namelijk indien het ding onverhoopt leeg blijkt te zijn.

Beantwoord deze vraag

Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.