Vraag & Antwoord
Paint shop pro 7 in Nederlands
7 antwoorden
- Vrienden
Ik heb van de DVD schijf van Computer totaal Paint Shop Pro 7.04 geinstalleerd.
Ik kon kiezen uit een Nederlandse en een Engelse versie, ik koos de Nederlandse, maar krijg toch de Engelse interface.
Moet ik nu iets instellen om de Nederlandse omgeving te krijgen?
Wie van jullie kan mij helpen, vast veel dank.
Bob :oops: - 8) geldt de keuze voor Nederlands niet alleen voor de readme file? Dit heb ik al vaker gezien, terwijl het programma zelf in het Engels is.
- die keuze is meestal alleen voor installatie/readme ja
- Ik weet niet precies of en hoe je dat kan veranderen, maar op www.broco.nl kun je de nederlandstalige versie van Paint Shop Pro downloaden.
Downloadpagina vind je hier: http://www.broco.nl/download/download_jasc.htm - Wie weet trouwens waar je de crack kan vinden voor de Nederlandse versie van PSP 7. Ik heb de Engelse, maar die werkt niet. :roll:
- [quote:40561d82d3="Johnny321"]Wie weet trouwens waar je de crack kan vinden voor de Nederlandse versie van PSP 7. Ik heb de Engelse, maar die werkt niet. :roll:[/quote:40561d82d3]
Beetje jammer….. Zo'n vraag kan echt niet op dit forum… :-? - Misschien moet je de FAQ eens doorlezen, want ten eerste mag je geen warez request posten en ten 2e haal je allemaal oude topics naar boven.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden