Vraag & Antwoord
Promise Fasttrack 133 onder Vista
4 antwoorden
- Heb bij beta 1 van Vista problemen met een Promise ATA Fasttrack 133 controller. Zelf herkent Vista em niet (a.k.a. geen drivers) en als ik de XP drivers laadt, duurt het openen van een drive in Explorer, tot wel 15 minuten…! Iemand die ook al aan de knutsel is, een idee?
Zocht bij Promise naar de laatste drivers voor deze controller, maar kan er helemaal niets vinden. Ik haat OEM
groetjes Edmond - Is het niet mogelijk het ding met xp drivers te installeren, en vervolgens vanuit vista een driver update te doen?
Een andere optie is wellicht de drive (tijdelijk?) op een gewone IDE poort aan te sluiten. - even er tussen door edmond.
ik heb vista ook geprobeerd
maar hij sluit niet af .
dus alles wat je installeerd onthoud hij niet .
geen nforce drivers dus geen mail en internet .
het ziet er erg mac achtig uit . - [quote:83bb103373="gerben"]Is het niet mogelijk het ding met xp drivers te installeren, en vervolgens vanuit vista een driver update te doen?[/quote:83bb103373]
Hij vindt geen nieuwe drivers, vermoed ik. Maar ik ga het proberen.
Aansluiten op andere controller kan niet, die zit al vol.
groetjes Edmond
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.