Vraag & Antwoord
Linux en VMWare
3 antwoorden
- Ik heb VMWare op mijn computer geinstalleerd en wil daaronder Suse Linux 9.2. installeren. Als ik echter Linux ga installeren begint de installatie maar bij de installatie van yast gaat het mis.
Na de mededeling van yast installeren duurt het een tijdje en daarna komt een schermpje met de mededeling dat yast niet gestart kan worden omdat er "less then 96 mb" is. Ik kan dit scherm niet wegklikken want pas daarna kan ik kiezen tussen doorgaan en afbreken, ik kan er alleen uitkomen door het programma te beindigen
Mijn intern geheugen is 1 gb. en ik heb een NVIDIA GEFOrce 6600 videokaart. Bij het begin van de installatie krijg ikde mededeling"VMWARE workstation has measured your CPUspeed to be 1005 Mhz but windows report that this is 2211 MHz.
In mijn computer zit een 64bits AMD processor.
Wat kan er fout zijn - zet het gealloceerde geheugen voor de Linux client hoger als die niet op automatsch staat.
- Ik weet intussen bijna zeker dat het probleem in VMWare zit, in mijn computer zit n.l. een 64 bits processor en VMWare ziet de snelheid van de processor anders als windows.
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden