Vraag & Antwoord
Bittorrent
2 antwoorden
- Ben net voor het eerst gestart met bittorrent in Ubuntu. Ik loop tegen een "je-moet-het-net-even-weten" probleempje aan.
Wanneer ik op een torrent-site op de optie "download deze torrent" klik, dan verschijnt o.a. de optie "open with". Nou wil ik niet de standaard aangeboden app gebruiken, maar een andere (bv deluge of transmission) dus ik klik "other" aan en het scherm "choose helper application" verschijnt……………….en dan weet ik dus niet hoe/waar ik de door mij gewenste app kan vinden en deze met de torrent "aan de slag" kan laten gaan?
Kan iemand mij svp even precies de stappen meedelen die ik dan moet doen?
Thx! - Je zou om mee te beginnen de Ubuntu documentation over BitTorrent kunnen checken https://help.ubuntu.com/community/BitTorrent
//Edit
Eerst download je dat kleine BitTorrent bestand. Dan klik je daarop met de rechter muisknop. Als je favoriete BitTorrent cliënt daar niet tussen staat, klik je op Met andere toepassing openen. Daar zou deze tussen moeten staan. Of klik op "Gebruik een aangepaste opdracht."
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden