Vraag & Antwoord
sendmail
6 antwoorden
- Hoe kan ik sendmail zo instellen dat de berichten aan root op bijvoorbeeld een fileserver of router, worden doorgestuurd naar de server die ik als mailserver gebruik …?? ehmm..dit moet toch relatief simpel te regelen zijn met sendmail zou je zeggen, maar ik heb het nog niet voor elkaar gekregen.
- Kan dat niet via /etc/mail/aliases ?
Marco - Forwarden doe je door .forward in de home-dir van de user te zetten. Of bedoel je dat niet?
Echt kopieren op file-nivo? Dan kopieer je toch gewoon de mail-spool-inhoud van root naar de gewenste plaats en mak je die spool-dir leeg…. - Of /etc/mail/virtusertable of via mailertable waar je in verteld dat je alle mail voor domein X naar mailserver X direct aflevert.
M. - Ik heb het idee dat ik eerst mijn mailserver bekend moet maken in mijn DNS want ook als ik vanaf mijn fileserver mail stuur naar een gebruiker op mijn mailserver komt het niet aan …. Heeft het misschien iets te maken met MX records ..ik ben niet zo thuis in dit DNS gebeuren
- Lees de install-howto en de faq van sendmail eens… ben bang dat je daar toch terecht komt of dat het hier nu geciteerd moet worden….
Beantwoord deze vraag
Dit is een gearchiveerde pagina. Antwoorden is niet meer mogelijk.
Gerelateerde vragen
- URL zonder extensie wil niet helemaal lukken
- https verbinding met ssl in owncloud
- afspelen met audacity werkt niet goed
- Computer!Totaal-forum maakt plaats voor v&a-module
- computer start soms niet op
- Pro show gold 4 overgangen tussen tekstdia's
- wie kan mij meer vertellen over een Gigabyte GA-B85M-HD3
- Windows Tijdelijke bestanden